Кафедра соціології та соціальної роботи Львівської політехніки
Заставка конкурсу

Кафедра соціології та соціальної роботи Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки організовує І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальностей «Соціологія» та «Соціальна робота».

На Конкурс подають самостійно підготовлені наукові роботи студентів (не більше 2 авторів) з актуальних проблем спеціальностей «Соціологія» та спеціальності «Соціальна робота», які є пошуковими за своїм характером, впроваджені у виробництво або застосовані у навчальному процесі, що не мають відзнак Національної академії наук України та органів державної влади.

Наукові роботи студентів, які є тематичним продовженням робіт, поданих на Конкурс у попередні роки, буде розглянуто за умови наявності в них не більше 25% наукового матеріалу з попередньої роботи.

Роботи можна надсилати до 25 березня 2023 року включно на електронну скриньку sr.dept@lpnu.ua з позначкою «Конкурс – Соціологія» чи «Конкурс – Соціальна робота». Результати Конкурсу будуть відомі з 31 березня.

Вимоги до оформлення робіт – на сайті кафедри соціології та соціальної роботи.