Перша команда Львівської політехніки здобула третє місце на змаганнях з баскетболу 3×3 серед студентів

Федерація баскетболу України
на змаганнях з баскетболу 3×3

Нещодавно у спорткомплексі Львівської політехніки відбулися змагання з баскетболу 3×3 серед студентів. Виступали шість команд: по дві з Національного університету «Львівська політехніка» та Львівського державного університету фізичної культури імені І. Боберського, а також команди з Тернополя та Івано-Франківська.

Перемогу здобули гості з Івано-Франківська, у складі яких виступали представники жіночої збірної України, які є одними з найсильніших у Європі. Друге місце – у команди ЛДУФК-1. Третьою стала перша команда Львівської політехніки, яка залишили за межами призової трійки другу команду ЛДУФК.