Перший етап 79-ої студентської науково-технічної конференції на кафедрі автомобільного транспорту

Кафедра автомобільного транспорту Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-конференції

25 жовтня 2021 року на кафедрі автомобільного транспорту Інституту механічної інженерії та транспорту Національного університету «Львівська політехніка» відбувся перший етап 79-ої Студентської науково-технічної конференції.

Свої напрацювання презентували студенти другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 274 «Автомобільний транспорт». Доповіді стосувались, зокрема, автомобільної діагностики, комп’ютерної симуляції та аналізу роботи конструктивних елементів ДВЗ тощо.

Найкращими визнано доповіді таких студентів Віктора Падляка (АТСМ-12), Маркіяна Вітіва (АТСМ-22) та Сергія Канзюби (АТСМ-22).

Роботу Віктора Падляка на тему «Моделювання теплових процесів у теплообміннику системи рециркуляції відпрацьованих газів дизеля» (науковий керівник – к.т.н., доцент кафедри АТ Роман Качмар) рекомендовано до участі в другому етапі 79-ої Студентської науково-технічної конференції.