Гурток Ex notitia victory кафедри ПМВ обговорив міжнародну допомогу Україні під час війни з Росією

Кафедра політології та міжнародних відносин Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-засідання

15 лютого 2023 року в режимі онлайн відбулося перше засідання студентського науково-дослідного і дискусійного гуртка Ex notitia victory кафедри політології та міжнародних відносин Інституту гуманітарних і соціальних наук Львівської політехніки.

Перша тема обговорення учасників гуртка – «Динаміка міжнародної допомоги Україні в контексті протистояння агресії Росії з 2014 р.».

Організаторами зустрічі були керівник гуртка – доцент кафедри, к. політ. н. Юрій Тишкун – та доцентка кафедри, професор, к. політ. н. Леся Дорош. У заході брали участь бакалаври та магістри спеціальності «291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії (Міжнародні відносини)».

Докладніше про засідання гуртка – у доданому файлі.

Наступне засідання гуртка відбудеться 15 березня 2023 року на платформі Zoom і буде присвячене темі «Проблеми дезінформації в контексті російсько-української війни».

Початок о 18:00. Організатори запрошують всіх охочих долучитись до дискусії.

З приводу діяльності гуртка прохання звертатись до його керівника Юрія Ярославовича Тишкуна на адресу yurii.y.tyshkun@lpnu.ua.