Huawei Ukraine проводить конкурсний добір на щорічну програму «Насіння для майбутнього» (Seeds for the Future)

За матеріалами сайту Міністерства освіти і науки України
Заставка до матеріалу

Освітня програма «Насіння для майбутнього» відбудеться в Римі (Італія) 1–6 липня 2024 року. Це унікальна можливість стати частиною глобальної спільноти для:

• студентів-бакалаврів (починаючи з третього року навчання);
  • студентів магістратури;
  • випускників 2024 року.

Крайній термін подання заявок – 25 травня (включно). Онлайн-іспити (покликання буде надіслано на електронну пошту після реєстрації анкети) – до 30 травня.

Співбесіди відбуватимуться онлайн. Для всіх зареєстрованих буде проведено освітньо-профорієнтаційний вебінар (незалежно від результатів конкурсного добору).

Реєстрація

Важливо: участь у програмі в Римі можуть узяти лише фіналісти, які мають право виїзду з України згідно з чинними правилами перетину кордону. Переїзд з України до Риму та назад, навчання, проживання та харчування фінансує організатор.