Гранти Програми Еразмус+ для організацій, учнів та працівників сфери фахової передвищої освіти

За матеріалами Національного Еразмус+ офісу в Україні
Лого Erasmus+

Національний Еразмус+ офіс в Україні нагадує, що з 2021 року Європейський Союз у межах Програми Еразмус+ відкрив можливості участі та співпраці між закладами сфери професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти України та ЄС і гранти на мобільність для учнів та працівників таких закладів.

Для індивідуальних осіб на період воєнних дій Європейський Союз запровадив спеціальні додаткові заходи для підтримки студентів, учнів та молоді з України щодо отримання грантів на мобільність.

Студенти, працівники та експерти сфери професійної (професійно-технічної) фахової передвищої освіти, що виїхали через війну і тимчасово перебувають у державі-члені ЄС чи іншій країні, асоційованій до Програми ЄС Еразмус+, або зараз є в Україні та планують шукати безпечного навчання за обміном за кордоном, мають можливість отримати грант на мобільність за обміном для навчання чи практики або для участі у тренінгах чи стажуваннях.

Докладніше – на сайті Національного Еразмус+ офісу в Україні.