Гостьові лекції «Напівактивні системи керування структурними вібраціями із магніто-реологічними дамперами»

Кафедра нафтогазової інженерії та зварювання Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

29–30 червня 2021 року в рамках програми Guest Lecturer Мануель Браз Цезар, к.т.н., доцент кафедри прикладної механіки Політехнічного інституту Браганца, Португалія, прочитає лекції, об’єднані темою «Модельний та експериментальний аналіз показників роботи напівактивних систем керування структурними вібраціями із магніто-реологічними дамперами», для студентів та викладачів кафедри нафтогазової інженерії та зварювання Львівської політехніки.

Демонстрація лекцій відбудеться онлайн на платформі Zoom, початок об 11:00. Дискусію та обговорення заплановано провести з 11:15 до 13:00 в аудиторії 212 ІІ навчального корпусу.