Гостем стартап-школи Львівської політехніки був проректор Університету прикладних наук Дойче Бундес Банку

Tech StartUp School Львівської політехніки
в гостях у Tech Startup School Олівер Крузе (Oliver Kruse) – проректор Університету прикладних наук Дойче Бундес Банку

2 вересня 2019 року в гостях у Tech Startup School Національного університету «Львівська політехніка» побував Олівер Крузе (Oliver Kruse) – проректор Університету прикладних наук Дойче Бундес Банку.

Сторони обговорили перспективи співробітництва між установами. Особливу увагу приділили питанню пошуку німецьких інвесторів для українських інноваційних проектів та розвитку роботи краудфандингової платформи.