Голова Вищої кваліфікаційної комісії нотаріату при Міністерстві юстиції прочитала лекцію для студентів ІППО

Кафедра цивільного права та процесу Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-лекції

18 травня 2023 року для студентів Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» прочитала лекцію голова Вищої кваліфікаційної комісії нотаріату при Міністерстві юстиції України та практикуючий нотаріус Інна Бернацька.

Зміст лекції стосувався основних напрямів діяльності нотаріусів, професійного добору кадрів у системі нотаріату, проблем нотаріальної практики в умовах війни та перспектив їхнього подолання, новацій щодо реалізації легалізаційних та реєстраційних повноважень в сучасних умовах, зокрема державної реєстрації прав на нерухоме майно.

Окрему увагу Інна Бернацька приділила проблемним питанням діяльності Вищої кваліфікаційної комісії нотаріату при Міністерстві юстиції України.

До організації проведення заходу були залучені завідувачка кафедри цивільного права та процесу Ірина Личенко, завідувач кафедри теорії права та конституціоналізму Віталій Ковальчук і доцентка кафедри Наталія Заболотна.

Студенти взяли активну участь в обговоренні, ставили запитання.

Скріншот з онлайн-лекції