Глобальна програма стажування Dare to Grow від Carlsberg Ukraine для старшокурсників та випускників Університету

Відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом
Заставка до програми

Відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом Львівської політехніки пропонує випускникам та студентам останніх курсів Університету приєднатись до програми стажування Dare to Grow від Carlsberg Ukraine.

Компанія пропонує для випускників закладів вищої освіти дворічну програму стажування в Carlsberg Group за такими напрямами:

• охорона праці;
  • бережливе виробництво (Lean);
  • автоматизація виробництва.

Програма передбачає отримання локального та міжнародного досвіду. Спершу ви починаєте свій шлях у департаменті обраного напряму, потім отримуєте локальний досвід в інших департаментах, а наприкінці стажування вас чекає досвід у міжнародних проєктах під керівництвом колег з інших країн Carlsberg Group.

Старт програми стажування – 1 вересня 2023 року.

Вимоги до майбутнього стажера, гарантії та порядок відбору – у доданому файлі.

Підписуйтесь на телеграм-канал Студії кар’єри ВПЗВ та стежте за новинами й актуальними пропозиціями від роботодавців!