Волонтер Корпусу Миру США Гленн Андерсон провів другий англомовний тренінг – для викладачів ІІМТ

Кафедра ПЕМ Львівської політехніки
тренінг волонтера Корпусу Миру США Гленна Андерсона

На кафедрі проектування та експлуатації машин Національного університету «Львівська політехніка» в теплій та дружній обстановці відбувся інтерактивний тренінг, який провів волонтер Корпусу Миру США Гленн Андерсон.

Викладачі та студенти Інституту інженерної механіки та транспорту поспілкувалися на теми критичного мислення, креативних підходів до навчання з орієнтацією на потреби студентства, вдосконалили розмовну англійську.

Нагадаємо, раніше Гленн Андерсон провів англомовний інтерактивний тренінг для викладачів Інституту економіки і менеджменту.