Герой Василь Грабовенський був талановитим дизайнером, але з перших днів війни обрав захист України

Ірина Мартин, Центр комунікацій Львівської політехніки
Василь Грабовенський

Життя 28-річного спецпризначенця Василя Грабовенського (Візлі) з Миколаєва на Львівщині обірвалося на північно-східній околиці села Липці Харківської області під час бойового зіткнення з військом окупанта.

Випускник кафедри дизайну та основ архітектури Інституту архітектури та дизайну 2018 року. До війни працював дизайнером, малював, захоплювався мистецтвом, активно займався спортом.

Патріотичні переконання не дали Василеві триматись осторонь, а стали поривом до того, щоб із перших днів російського вторгнення приєднатися до ЗСУ.

Був військовослужбовцем другого окремого загону спеціального призначення Центру спеціального призначення Національної гвардії України, брав участь у важких боях на різних напрямках фронту.

Його старший брат і батько сьогодні теж боронять Україну.

Стаття про героя – у Книзі пам’яті львівських політехніків.