Нова Генеральний консул республіки Польща у Львові завітала до Львівської політехніки

Анастасія Степаняк, Центр комунікацій Львівської політехніки
Юрій Бобало зустрівся з Елізою Дзвонкєвич

17 лютого ректор університету Юрій Бобало зустрівся з Елізою Дзвонкєвич – Генконсулкою Польщі у Львові. Це перший візит поважної гості до Політехніки з часу її призначення на посаду, його метою стало знайомство з нашим вишем. Окрім ректора, консула приймали проректорка з міжнародних зв’язків Наталія Чухрай та очільниця Центру міжнародної освіти Наталія Гоц. Політехніки презентували університет, наголосивши на нашій співпраці з польськими вишами та компаніями.

– Я знаю, що між Консульством і Львівською політехнікою завжди були добрі відносини, і я б хотіла, щоб вони мали продовження, – зазначила пані Дзвонкєвич.