Газета Академічної гімназії при Університеті здобула Гран-прі міського конкурсу шкільних медіа

За матеріалами сайту Національної спілки журналістів України
Фото з нагородження переможців

У Львівському Центрі журналістської солідарності Національної спілки журналістів України з нагоди Дня журналіста відбулося нагородження переможців міського конкурсу шкільних медіа. Це був уже 20-й конкурс для юних журналістів. Цьогорічна тема творчого конкурсу – «Волонтерство – перші кроки до перемоги».

Директорка Львівського міського координаційно-методичного центру «Галицьке юнацтво» Галина Макарчук повідомила, що учасниками конкурсу стали понад 30 редколегій закладів загальної середньої освіти Львова.

Після виступів досвідчених журналістів відбулося нагородження переможців та лауреатів творчого конкурсу.

Зокрема, у номінації «Шкільні друковані або електронні газети» Гран-прі здобула редколегія газети «Світ гімназії» Львівської академічної гімназії при Національному університеті «Львівська політехніка».

Докладніше – на сайті Національної спілки журналістів України.

Фото з нагородження переможців Фото з нагородження переможців Фото з нагородження переможців