Гаряча добірка грантових можливостей для політехніків у галузі екології від Проєктного офісу Університету

Проєктний офіс Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Проєктний офіс Львівської політехніки підготував для науковців Університету добірку грантових можливостей, пов’язаних з екологією та охороною навколишнього середовища.

• Конкурс «Системи водорозподілу та економічні інструменти, чутливі до клімату» від програми ЄС «Горизонт Європа»
    • Бюджет: 20 млн €
    • Докладніше
  • Конкурс «Спостереження та нанесення на карту біорізноманіття та екосистем, з особливим акцентом на прибережних та морських екосистемах» від програми ЄС «Горизонт Європа»
    • Бюджет: 16 млн €
    • Докладніше
  • Конкурс «Інтегрована та стійка біоекономіка прісної води: поєднання аквакультури, збереження біорізноманіття, біотехнології та інших цілей» від програми ЄС «Горизонт Європа»
    • Бюджет: 28 млн €
    • Докладніше
  • Конкурс «Переваги переходу до стійких кругових біологічних систем від лінійних на основі викопних» від програми ЄС «Горизонт Європа»
    • Бюджет: 18 млн €
    • Докладніше
  • Конкурс «Екологічний біорозкладний новий пластик на біологічній основі: інновації для стійкості та варіанти закінчення терміну використання пластмас» від програми ЄС «Горизонт Європа»
    • Бюджет: 21 млн €
    • Докладніше
  • Конкурс «Забезпечення якості питної води шляхом захисту джерел води від забруднення, надання інноваційних рішень для моніторингу та очищення та забезпечення безпечного розподілу» від програми ЄС «Горизонт Європа»
    • Бюджет: 15 млн €
    • Докладніше
  • Конкурс «Оцінка соціально-політичних рішень на основі природи для більш інклюзивних та стійких спільнот» від програми ЄС «Горизонт Європа»
    • Бюджет: 12 млн €
    • Докладніше
  • Конкурс «Допомога в розробці проєктів ініціативи Circular Cities and Regions (CCRI-PDA)» від програми ЄС «Горизонт Європа»
    • Бюджет: 18 млн €
    • Докладніше
  • Конкурс «Використання та підтвердження спостережень громадян за навколишнім середовищем» від програми ЄС «Горизонт Європа»
    • Бюджет: 23 млн €
    • Докладніше
  • Конкурс «Підготовчі дії для простору даних Green Deal» від програми ЄС «Цифрова Європа»
    • Дедлайн: 22 лютого 2022 р. о 17:00 год за брюссельським часом
    • Бюджет: 20 млн €
    • Докладніше

Також нагадуємо, що триває реєстрація на вебінар «Грантові можливості для політехніків у галузі екології».