Гаранти освітніх програм та керівництво кафедри ТОП зустрілися з першокурсниками

Кафедра технології органічних продуктів Львівської політехніки
Фото із зустрічі

Традиційно у перший навчальний тиждень вересня відбулися зустрічі керівництва Інституту хімії та хімічних технологій і кафедри технології органічних продуктів зі вступниками та їхніми батьками.

Студенти першого курсу слухали настанови завідувача кафедри ТОП Богдана Дзіняка про особливості навчання у Львівській політехніці загалом і на кафедрі технології органічних продуктів зокрема. Гарант освітньої програми 181 «Харчові технології» Любов Паляниця докладно ознайомила присутніх зі змістом навчальної програми, розповіла про освітню складову та можливості, які дає студенту навчання на обраній програмі. Відбулося знайомство груп із кураторами Оксаною Нагурською та Романом Субтельним, які провели для всіх присутніх ознайомчу екскурсію лабораторіями кафедри.

Крім того, зустріч із гарантом програми Роксоланою Бліщ і куратором Юрієм Мельником було організовано для студентів, які вступили на навчання на другий (магістерський) рівень вищої освіти.

Фото із зустрічі Фото із зустрічі