Громадське обговорення ОП «Нафтогазова інженерія та технології» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

Кафедра ЗВДВ Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

Кафедра зварювального виробництва, діагностики та відновлення металоконструкцій Національного університету «Львівська політехніка» запрошує всіх зацікавлених осіб (студентів та випускників, роботодавців, академічну спільноту та інших) взяти участь в обговоренні проєкту освітньої програми «Нафтогазова інженерія та технології» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Із проєктом освітньої програми 185 «Нафтогазова інженерія та технології» з підготовки здобувачів вищої освіти на першому (бакалаврському) рівні можна ознайомитися тут.

Свої пропозиції, відгуки, рецензії та зауваження щодо змісту, форм і методів навчання за цією освітньою програмою просимо викласти в онлайн-формі.

Також можна надсилати свої пропозиції, побажання, зауваження, тощо щодо якості і змісту ОПП на адресу:

Національний університет «Львівська політехніка», кафедра зварювального виробництва, діагностики та відновлення металоконструкцій, вул. Ст. Бандери, 12, м. Львів, Львівська обл., 79013,

або на e-mail zvdv.dept@lpnu.ua.