Гостями кафедри маркетингу і логістики Львівської політехніки були представники кафедри маркетингу СумДУ

Кафедра маркетингу і логістики Львівської політехніки
Гості кафедри МЛ - представники кафедри маркетингу СумДУ

Цікавим і насиченим видалось перебування 26–28 квітня 2017 року в гостях у кафедри маркетингу і логістики Національного університету «Львівська політехніка» представників дружньої кафедри маркетингу із Сумського державного університету.

Спочатку було знайомство з Університетом та кафедрою, лекції провідних викладачів-політехніків, робота над практичним кейсом, згодом екскурсії містом, а також чудова науково-пізнавальна поїздка у ТзОВ «Аккорд-Тур» і Термінал А.

На завершення всім учасникам делегації завідувач кафедри маркетингу і логістики професор Є.В. Крикавський вручив сертифікати участі у програмі міжвузівського обміну.

Кафедра маркетингу і логістики завжди рада таким чудовим гостям!

Гості кафедри МЛ - представники кафедри маркетингу СумДУ