Гостем МІОК Львівської політехніки була директор школи імені Лесі Українки в Оттаві (Канада)

МІОК Львівської політехніки
Гість МІОК - директор школи в Оттаві (Канада)

30 травня 2016 року гостем Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» була Оксана Багрій, директор Школи імені Лесі Українки в Оттаві (Канада).

Під час зустрічі обговорено проблемні питання українських освітніх закладів у діаспорі для дітей, зокрема у галузі методики викладання в суботніх школах, та навчально-методичного забезпечення.

Зустріч стала доброю нагодою для обміну досвідом та здобутками. Пані Багрій представила свою авторську програму для навчання в українських суботніх школах, яку створила, опираючись на власний педагогічний досвід, здобутий у Школі імені Лесі Українки. Україністи МІОКу презентували освітній портал «Крок до України» та розповіли про можливості цього ресурсу для роботи вчителя в суботній школі.

На завершення учасники зустрічі обговорили детальніше умови співпраці у створенні та апробації навчальних матеріалів для українських суботніх шкіл за кордоном.