Інформаційні дні та практичні тренінги «Горизонт 2020: від ідеї проекту до фінального звіту»

Іван Кульчицький
Горизонт 2020

Шановні колеги!

Група партнерських національних контактних пунктів програми Горизонт 2020 у складі:

НКП «Інформаційні та комунікаційні технології», НКП «Дії Марії Кюрі для розвитку навичок, навчання та кар'єри», НУ «Львівська Політехніка»; НКП «Інклюзивні, інноваційні та розумні суспільства», НКП «Майбутні і нові технології» ЛНУ ім. Івана Франка; НКП «Харчова безпека, стале сільське господарство, морські дослідження та біоекономіки», НКП «Здоров’я,демографічні зміни та добробут», УжНУ; НКП «Безпечна, чиста та ефективна енергетика», ІФНТУНГ; НКП «Нанотехнології, сучасні матеріали та передові промислові виробництва» ПНУ ім.Василя Стефаника; НКП «Дослідницькі інфраструктури» , НАН України.

у партнерстві з  університетами:
у м.Рівне, Національний університет водного господарства та природокористування,
у м.Луцьк, Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, Луцький національний технічний університет

проводять

Інформаційні дні та практичні тренінги «Горизонт 2020: від ідеї проекту до фінального звіту»
21 лютого 2019 – м.Рівне, 10.30 – 17.00
22 лютого 2019 – м.Луцьк , 10.30 – 17.00

Основні інформаційні теми заходів:

• генерування проектної ідеї та формування концепції проекту;
  • ознайомлення з пріоритетами конкурсів на період 2019-2020 років;
  • пошук конкурсних тем програми «Горизонт 2020» відповідно до проектної ідеї;
  • розуміння структури проектної заявки до програми «Горизонт 2020»;
  • попередня оцінка проектної заявки до програми «Горизонт 2020»;
  • подача проектної пропозиції на конкурс;
  • правові та фінансові аспекти реалізації проектів програми «Горизонт 2020» в Україні;
  • використання успішного досвіду підготовки проектних заявок до програми «Горизонт 2020»

Інформаційні сесії триватимуть до 14.00, а далі будуть проходити практичні відповідно до потреб учасників, які вони можуть вказати під час  попередньої реєстрації або в ході даних заходів.

Участь у заходах є безкоштовною за умови попередньої завчасної реєстрації.

Для отримання більш детальної інформації, а саме перегляд повного тексту інформаційних листів з доступом до реєстраційної форму, програму заходів, та контакти осіб, яким Ви можете задавати уточнюючі запитання,  використайте нижче подані посилання.

Інформаційний лист заходу у м.Рівне

Програма заходу у м.Рівне

Інформаційний лист заходу у м.Луцьк

Програма заходу у м.Луцьк