GlobalLogic запрошує студентів на курси С++ від GL BaseCamp, що відбуватимуться на базі Львівської політехніки

Компанія GlobalLogic
GlobalLogic запрошує студентів на курси С++ від GL BaseCamp

Компанія GlobalLogic пропонує студентам ІІІ–V курсів, які прагнуть розвиватися в IT-сфері, можливість перейняти досвід у експертів IT-галузі та стати слухачами курсів GL BaseCamp за напрямом С++, що відбуватимуться на базі Національного університету «Львівська політехніка»

Курси GL BaseCamp вже традиційно проходять двічі на рік, і цієї весни відбудуться вже удванадцяте. Початок зустрічей – у середині березня, тривалість – 3 місяці (5 разів на тиждень).

У разі успішного складання тесту, після проходження курсів студенти отримають можливість долучитися до проектів GlobalLogic.

Щоб потрапити на курси GL Base Camp, необхідно пройти онлайн-тестування на сайті GL Test Bench до 6 березня 2017 року (включно).