GlobalLogic: Львівська політехніка – один з освітніх закладів, які готують найзатребуваніших IT-фахівців

За матеріалами сайту IТ Ukraine Association
Заставка до матеріалу

За рік повномасштабної війни кількість ІТ-спеціалістів зросла на 13%. Індустрія демонструє стійкість та приваблює все більше молодих спеціалістів. Саме тому напередодні вступної кампанії GlobalLogic дослідила, в яких закладах вищої освіти та на яких спеціальностях готують найбільше майбутніх IT-фахівців.

Більшість фахівців GlobalLogic отримали ґрунтовну технічну освіту в провідних українських ЗВО. Освітні заклади, які готують найбільш затребуваних ІТ-фахівців:

• Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського;
  • Національний університет «Львівська політехніка»;
  • Харківський національний університет радіоелектроніки;
  • Львівський національний університет імені Івана Франка.

На яких спеціальностях навчають майбутніх айтівців?

Значна частина IT-фахівців здобули освіту за такими спеціальностями:

• «Інженерія програмного забезпечення»;
  • «Комп’ютерні науки»;
  • «Комп’ютерна інженерія»;
  • «Інформаційні системи та технології».

Також навички, які цінують у галузі, можна отримати за такими апаратними спеціальностями, як «Вбудовані системи авіоніки» та «Інженерія мікропроцесорних систем».

Докладніше – на сайті IТ Ukraine Association.