Газета Львівської академічної гімназії при Університеті знову стала переможцем конкурсу шкільних медіа

Академічна гімназія Львівської політехніки
Фото зі святкування у Палаці мистецтв

Газета «Світ гімназії» Львівської академічної гімназії при Національному університеті «Львівська політехніка» знову стала переможцем Міжнародного конкурсу шкільних медіа.

У конкурсі шкільних газет «Світ моєї школи» газета перемогла відразу у двох номінаціях – «Краща шкільна друкована газета» та «Ілюстративне портфоліо» (малюнки з життя гімназії Олесі Куци і Терези Гораль).

Напередодні Дня журналіста України редколегію газети «Світ гімназії» запросили на святкування у Палац мистецтв. З перемогою у Міжнародному конкурсі шкільних медіа представників Львівської академічної гімназії вітали Ярослав Климович, голова Львівської обласної організації Національної спілки журналістів України, та Василь Лизанчук, професор Львівського національного університету імені Івана Франка.

Диплом Фото зі святкування у Палаці мистецтв Фото зі святкування у Палаці мистецтв Фото зі святкування у Палаці мистецтв Фото зі святкування у Палаці мистецтв Фото зі святкування у Палаці мистецтв