Кафедра ПЕМ Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

Перспективна робота у міжнародній компанії одразу після завершення навчання у Львівській політехніці? Чому б і ні!

Fujikura Automotive Ukraine Lviv запрошує студентів інженерних спеціальностей на День відкритих дверей. Учасники заходу зможуть дізнатися про умови праці, ближче познайомитися з виробництвом і навіть пройти співбесіду.

Компанія чекає всіх охочих 26 червня о 14:00 біля головного навчального корпусу Львівської політехніки (вул. Ст. Бандери, 12). О 15:00 для учасників заходу подадуть автобус із Фуджікури.

Пропозиції підприємства – на сайті відділу працевлаштування та зв’язків з виробництвом Львівської політехніки.

оголошення