Форми договорів, що регулюватимуть відносини між вступниками і вишами затверджено

За матеріалами МОН України
чоловік пише

Кабінет Міністрів України на засіданні 19 серпня ухвалив постанови КМУ «Про затвердження Типової форми договору про навчання у закладі вищої освіти».

Такі угоди університети України цьогоріч будуть укладати зі вступниками, зарахованими як на бюджетну, так і на комерційну форми навчання. Незалежно від джерела фінансування освіти, документ регулюватиме відносини між сторонами — у ньому буде прописано права та обов’язки надавачів освіти і новоспечених студентів. У договорі також зазначатимуть акредитацію освітньої програми, за якою навчатиметься студент, кількість кредитів ЄКТС, рахунок, за яким слід здійснювати фінансування навчання, та строк дії договору — до завершення навчання студентом.

Договір слід укласти обов’язково — під час особистого подання оригіналів документів до ЗВО. Якщо абітурієнт надсилає документи поштою (у т. ч. електронною з використанням ЕЦП) — сторони повинні підписати договір впродовж 10 робочих днів від дати початку навчання (або раніше).

Більше — на сайті МОН.