Укладено угоду про співпрацю між кафедрами філософії Львівської політехніки та Католицького університету в Ружомберку

Кафедра філософії Львівської політехніки
Будівля Католицького університету в Ружомберку (Словаччина)

Наприкінці 2020 року укладено угоду про співпрацю між кафедрою філософії Національного університету «Львівська політехніка» і кафедрою філософії факультету мистецтв та літератури Католицького університету в Ружомберку (Словаччина).

В угоді передбачено спільну організацію наукових та інноваційних проєктів для розв’язання актуальних проблем у галузі філософії, зокрема філософських проблем науки і релігії, епістемології, метафізики тощо. Також сторони домовилися про сприяння у сфері підвищення кваліфікації та стажування наукових і науково-педагогічних працівників, організацію спільних семінарів та конференцій.

Термін дії угоди про співпрацю – 5 років з автоматичним її продовженням.