Фахівці Університету виконають дослідження щодо аварійності Монумента Слави на вулиці Стрийській

За матеріалами сайту Львівської міської ради
засідання робочої групи

6 липня 2017 року відбулося друге засідання робочої групи з розгляду пропозицій і розв’язання питання експонування пам’ятника Монумент Слави на вулиці Стрийській.

Членам робочої групи було озвучено відповіді на листи, надіслані в Український інститут національної пам’яті та вищі навчальні заклади Львова: Український католицький університет, Академію мистецтв, Львівський національний університет імені Івана Франка, Національний університет «Львівська політехніка» та інші щодо представлення свої думки і пропозицій майбутнього експонування пам’ятки Монумент Слави на вулиці Стрийській. Також членам робочої групи представлено результати проведеної інвентаризації елементів пам’ятки та результати обстеження технічного стану Монументу Слави.

Заслухавши цю інформацію, робоча група прийняла низку рішень, зокрема доручити Галицькій районній адміністрації підготувати проект рішення виконавчого комітету ЛМР, щоб замовити Національному університету «Львівська політехніка» дослідження аварійності цього об’єкта, і провести засідання комісії з надзвичайних ситуацій щодо визначення «дорожньої карти» проведення протиаварійних робіт.