Фахівці Львівської політехніки разом зі шведськими консультантами відвідали підприємство «Компанія Ензим»

За матеріалами сайту «Дивись.info»
Герб Львівської політехніки

Днями на ПрАТ «Компанія Ензим» побувала шведська делегація. Представники компанії WSP Sweden відвідали унікальний технологічний комплекс очисних споруд, які використовує підприємство.

Під час зустрічі представники шведської компанії, а також науковці Національного університету «Львівська політехніка», які співпрацюють з WSP Sweden, побачили комплекс очисних споруд підприємства та ознайомилися з методами очищення стічних вод, які використовує «Компанія Ензим».

– Мета візиту до «Компанії Ензим» – ознайомлення з технологіями очищення на підприємстві та, можливо, розробка наших рекомендацій для компанії. Найбільше сподобався стан очисних споруд. Ми навіть жартували, що вони як з картинки. Тобто все підтримується в належному стані, а це гарантує, що і процес очищення також успішний, – зазначив Мирослав Мальований, професор, завідувач кафедри екології та збалансованого природокористування Львівської політехніки.