11–12 травня 2017 року в Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного проходила Міжнародна науково-технічна конференція «Перспективи розвитку озброєння та військової техніки Сухопутних військ».
Кафедра проектування та експлуатації машин Національного університету «Львівська політехніка» разом з автомобільно-дорожнім коледжем Університету представила в експозиційній частині конференції практичні розробки з напряму науково-дослідної роботи «Мобільні роботизовані комплекси». Учасникам конференції, офіцерам і курсантам академії було показано дві експериментальні моделі: колісну і гусеничну. Напрацювання кафедри також оглянув начальник академії генерал-лейтенант Павло Ткачук.
У забезпеченні функціонування машин та проведенні демонстраційної частини показу активну участь брали інженер Юрій Шенбор та студенти групи ОЛП-31 Святослав і Володимир Янчинські. За підсумками конференції доценту Романові Зіньку вручено сертифікат учасника, а Національний університет «Львівська політехніка» нагороджено дипломом за активну участь у науковому заході.
![Фахівці Політехніки демонструють мобільні роботизовані комплекси](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/5/6/para/gallery/pemconfrob-2017-2.jpg?itok=tIlkcbhB)
![Фахівці Політехніки демонструють мобільні роботизовані комплекси](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/5/6/para/gallery/pemconfrob-2017-23jpg.jpg?itok=QsuBhVeC)
![нагорода](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/5/6/para/gallery/pemconfrob-2017-1.jpg?itok=qGh3BD3_)