Фахівці Інституту гуманітарних та соціальних наук завершили участь у проєкті з протидії алкоголізму на місцевому рівні

Кафедра соціології та соціальної роботи Львівської політехніки
Учасники проєкту «Співпраця з Україною у сфері протидії алкоголізму на місцевому рівні»

Впродовж майже 3 років фахівці кафедри соціології та соціальної роботи Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки брали участь у проєкті «Співпраця з Україною у сфері протидії алкоголізму на місцевому рівні».

Його мета – підтримка Львівської області у розробці й підготовці до виконання комплексної стратегії протидії алкоголізму на Львівщині.

Програма здійснювалась у партнерстві з 2 українськими організаціями – Національним університетом «Львівська політехніка» та Фондом CARITAS Самбірсько-Дрогобицької єпархії Львівської метрополії УГКЦ.

З матеріалами, напрацьованими у проєкті, можна ознайомитися на сайті Fundacja Praesterno.