Фахівець з безпеки – виклик часу: зустріч на кафедрі цивільної безпеки у рамках проєкту «Майбутній політехнік»

Кафедра цивільної безпеки Львівської політехніки
Фото із зустрічі

На кафедрі цивільної безпеки Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола 3 квітня в рамках реалізації профорієнтаційного проєкту «Майбутній політехнік» пройшла зустріч зі студентами коледжів та учнями середніх загальноосвітніх шкіл.

З цікавістю учасники заходу послухали інформацію про безпекові аспекти життя сучасної людини та роль фахівця з цивільної безпеки. Завдяки сприятливій атмосфері майбутні абітурієнти отримали відповіді на всі свої запитання та відчули підтримку у прийнятті важливого рішення щодо майбутньої професії. Учасникам зустрічі продемонстрували можливості навчання з долікарської допомоги з використанням комп’ютеризованого робота-тренажера серцево-легеневої реанімації. Найактивніші майбутні політехніки спробували себе у ролі рятувальника.

Кафедра цивільної безпеки сподівається, що студенти коледжів та учні середніх загальноосвітніх шкіл приєднаються до великої політехнічної спільноти!

Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі