«Eurodoc: можливості для українських вчених»: вебінар від представника Львівської політехніки

Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених
Заставка заходу

16 травня 2022 року відбудеться вебінар «Eurodoc: можливості для українських вчених». На ньому Олександр Березко – член Правління Eurodoc, к.т.н., доцент кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Львівської політехніки, керівник відділу підтримки та розвитку веб-сервісів Університету, розповість про можливості, які пропонує ця організація, та як українські вчені можуть долучитися до її роботи.

Організатор вебінару – Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України – запрошує всіх аспірантів, докторантів та молодих вчених з України. Захід відбудеться на сторінці події у соцмережі Фейсбук. Початок о 19:30.

Eurodoc – Європейська рада здобувачів наукових ступенів та молодих вчених, членом якої Україна є з 2014 року.

Сайт Eurodoc