«Есе(й) починається там, де є мисль: есеїстичний (?) погляд на есеїстику»

Кафедра журналістики та засобів масової комунікації
Скріншот з онлайн-лекції

Онлайн-лекцію під такою назвою провела для слухачів Національного центру «Мала академія наук» в межах заходу «Школа з філософії» старший викладач кафедри журналістики та засобів масової комунікації Наталя Дзьомба. Есе чи есей? Що за така «есема», без якої не буде есею? Про що можна писати есеї, а які теми для цього не годяться? Чому есеїстичне коло тем аксіологічно замкнене? Що є найпопулярнішими міфами про есей і якими порадами можна скористатися для написання вдалого есею? Про усе це старшокласники з усієї України мали змогу дізнатися від викладачки теорії і методики журналістської творчості нашої кафедри.

Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції