Еразмус+: потенційні можливості для студентів-політехніків спеціальності «Міжнародні економічні відносини»

Кафедра ММП Львівської політехніки
на лекції Алана Флауерса

На кафедрі менеджменту і міжнародного підприємництва Національного університету «Львівська політехніка» відбулася зустріч студентів спеціальності «Міжнародні економічні відносини» із координатором проекту Еразмус+ КА1 2017-1-UK01-КА107-036029 від Університету Кінгстон (Англія) професором Аланом Флауерсом.

Під час зустрічі студентам було надано інформацію щодо можливостей участі у програмі студентської кредитної мобільності, особливостей навчання в Університеті Кінгстон та критеріїв відбору.

Проект реалізує творчий колектив виконавців, до якого входять координатор проекту від Львівської політехніки, професор кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва І.Б. Олексів та відповідальні виконавці доцент В.Ю. Харчук і асистент О.З. Уголькова.

на лекції Алана Флауерса на лекції Алана Флауерса на лекції Алана Флауерса на лекції Алана Флауерса на лекції Алана Флауерса на лекції Алана Флауерса на лекції Алана Флауерса на лекції Алана Флауерса