ЕРАМ University запрошує всіх охочих взяти участь в ІТ-Марафоні

ЕРАМ University
Заставка заходу

ІТ-Марафон – це спеціальний формат ЕРАМ University, до якого можуть долучитися всі охочі з базовими знаннями та навичками написання коду. Учасники зможуть заглибитися в розробку власного проєкту і крок за кроком з допомогою експертів ЕРАМ пройти увесь шлях до готового застосунку з нуля.

Головна мета IT-Марафону – познайомити учасників з повним циклом розробки вебзастосунку в режимі онлайн. Експерти дадуть максимально актуальні та практичні знання і навики, які учасники зможуть не лише вивчити теоретично, а одразу застосувати на практиці в процесі розробки.

На учасників чекає:

• 12 занять, на яких вони покроково пройдуть етапи розробки проєкту;
  • 10 експертів ЕРАМ, які будуть ділитися практичними знаннями та досвідом;
  • 2 тижні інтенсивного навчання;
  • розробка проєкту для власного портфоліо.

Після завершення онлайн-лекцій учасники матимуть час на розробку фінального проєкту і проходження тесту. Всі, хто успішно виконає умови IT-Марафону, отримають сертифікати від ЕРАМ University.

Старт події – 7 листопада 2022 року.

Докладніше – на сайті ЕРАМ University.