ЕРАМ University запрошує студентів закладів вищої освіти України до участі у проєкті «Марафон ІТ технологій»

Інститут комп’ютерних наук та інформаційних технологій
Заставка заходу

До уваги студентів Львівської політехніки!

Фахівці ЕРАМ пропонують студентам закладів вищої освіти України взяти участь у проєкті «Марафон ІТ технологій», прослухати лекції та вебінари й відвідати майстер-класи від практикуючих експертів компанії. Упродовж марафону учасники розроблять власний веб-застосунок, а допомагатимуть у цьому досвідчені ментори-ЕРАМери.

Послідовність занять в рамках «Марафону ІТ технологій» відповідає життєвому циклу програмного забезпечення. Проєкт складається з двох частин, розподілених за рівнями складності.

Підсумком проєкту для кожного студента стане власноруч розроблений веб-застосунок, розміщений у хмарному середовищі.

Старт проєкту – 19 квітня 2022 року, тривалість – 4 тижні. До участі запрошують всіх охочих.