ЕРАМ перезапускає освітні програми для досвідчених фахівців, серед партнерів – Львівська політехніка

За матеріалами сайту AIN.UA
Заставка до програми

Програма з інженерії програмного забезпечення, яку у 2019 році компанія ЕРАМ започаткувала разом із Національним університетом «Києво-Могилянська академія», стала успішним стартапом. Вона заповнила вільну нішу на освітньому ринку, де бракувало якісних програм для підготовки Middle та Senior спеціалістів. Серед лекторів курсу – науковці, інженери зі світовим ім’ям, серед студентів – ІТ-спеціалісти з інших країн.

Робота над удосконаленнями тривала майже пів року. До трансформації програми долучилися близько ста фахівців ЕРАМ з усього світу. Відтепер майбутні слухачі зможуть зупинитися на одному з перелічених напрямів, поглибити свої знання та пройти стажування в компанії:

Розширився перелік освітніх партнерів. Сьогодні модулі Master’s Program від EPAM School of Digital Engineering включено до академічних програм семи українських вишів: Національного університету «Львівська політехніка», Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», Національного авіаційного університету «Харківський авіаційний інститут», Харківського національного університету радіоелектроніки, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного університету «Києво-Могилянська академія», Державного університету телекомунікацій. За бажанням учасники Master’s Program, крім сертифіката ЕРАМ, можуть отримати ступінь магістра інженерії програмного забезпечення в одному із зазначених навчальних закладів.

Зареєструватися на програму можна до кінця серпня 2022 року.

Докладніше – на сайті AIN.UA.