EPAM University запрошує студентів Львівської політехніки до участі в EPAM BI DAY 2021

Кафедра інформаційних систем та мереж Львівської політехніки
Заставка до заходу

EPAM University запрошує студентів ІТ-спеціальностей Національного університету «Львівська політехніка» реєструватись на EPAM BI DAY 2021, який відбудеться 30 вересня 2021 року.

BI (Data Warehouse & Business Intelligence and Data Quality) – мистецтво роботи з даними. Обирайте самі, чи будете займатися розробкою, чи тестуванням якості даних.

На зустрічі говоритимуть про навчання в EPAM University, вдосконалення своїх скілів та один із найперспективніших напрямів в IT – Business Intelligence. А в кінці гратимуть у розважально-інтелектуальну гру, де буде можливість виграти рюкзаки, горнятка, блокноти з ручками.

Реєстрація

P.S. За день до події потенційним учасникам надійде запрошення в MS Teams, де й відбудеться зустріч.

Agenda

• 15:30–16:00 Олександр Ткаченко – керівник освітніх програм EPAM у Західному та Південному регіонах.
  • 16:00–16:30 Володимир Новоставський – Data Quality Engineering Manager «What is Data Quality Engineering».
  • 16:30–17:00 Степан Янкевич – Software Engineering Manage «Data Engineering. From data processing to Data Visualization».
  • 17:00–17:15 Гра «Kahoot»