Електронний архів Львівської політехніки повернув собі першість серед українських репозитаріїв

НТБ Львівської політехніки
Рейтинг репозитаріїв України

У січневому рейтингу репозитаріїв проекту Webometrics 2016 року електронний науковий архів Національного університету «Львівська політехніка» повернув собі перше місце серед 49 українських учасників. У 2015 році репозитарій Університету посідав другу сходинку рейтингу.

Позитивні зрушення також відбулись на рівні світового рейтингу усіх репозитаріїв: зараз електронний науковий архів Львівської політехніки займає 204 місце із понад двох тисяч (у 2015 році – 256-е, у 2012 році – 514-е).

Електронний науковий архів Університету є успішним міжнародним проектом із забезпечення науковців, студентів, аспірантів доступом до наукових та навчальних матеріалів через відкриту публікацію електронних матеріалів Львівської політехніки та надання можливості для самоархівування учасникам університетської спільноти.

Запрошуємо до співпраці!

Рейтинг репозитаріїв України на офіційному сайті Вебометрікс