Електронні студентські квитки в застосунку «Дія» прийматимуть нарівні з паперовими

За матеріалами сайту Міністерства освіти і науки України
Заставка до матеріалу

Від 30 грудня 2021 року електронний студентський квиток у застосунку «Дія» прийматимуть нарівні з паперовим.

«Радий повідомити, що пілотування проєкту закінчилося. Відтепер електронні студентські квитки будуть використовуватися на постійній основі, за допомогою мобільного застосунка «Дія». Це свідчить про ще один великий крок до режиму без паперів, який є важливим для імплементації Закону «Про особливості надання публічних (електронних публічних) послуг», прийнятого цьогоріч. Уже успішно сформовано 751 тисячу е-студентських, які стають невід’ємним інструментом сучасних умов», – повідомив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Дійсними стануть не тільки електронні версії студентських, а й водійських посвідчень і техпаспортів. З 2019 року ці документи використовували в межах експериментальних проєктів, які успішно себе зарекомендували, у результаті чого Урядом прийнято низку відповідних постанов.

«Цифрові документи набагато безпечніші, ніж паперові. Адже ви не передаєте третім особам свої документи, а лише показуєте їх через QR-код», – зазначив Віцепрем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.