Експертний висновок акредитаційної експертизи щодо підготовки магістрів за спеціальністю 8.02020701 «Дизайн»

Експертна комісія
Герб Львівської політехніки

Нижче можна ознайомитися з експертним висновком акредитаційної експертизи щодо підготовки фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» за спеціальністю 8.02020701 «Дизайн».

Голова експертної комісії — Станкевич Михайло Євстахович, завідувач кафедри дизайну і теорії мистецтва Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, доктор мистецтвознавства, професор.

Експерт — Пасічник Оксана Степанівна, завідувач кафедри дизайну Луцького національного технічного університету, кандидат архітектури, доцент.

Перевірці підлягала достовірність документів, поданих до міністерства освіти і науки України, в частині кадрового забезпечення, організаційного та навчально-методичного забезпечення, інформаційного, матеріально-технічного забезпечення та якості підготовки випускників.