Експерт Міжнародної програми «ULEAD з Європою» прочитав лекцію для студентів ІППТ

Кафедра економіки і маркетингу Львівської політехніки
Фото з лекції

1 листопада 2023 року відбулася зустріч студентів груп МК-45, МКТМ-11, КН-21 Інституту просторового планування та перспективних технологій Львівської політехніки з експертом з регіонального розвитку Міжнародної програми «ULEAD з Європою», д.е.н., професором Національного університету «Львівська політехніка» Зеновієм Сіриком.

У контексті вивчення дисциплін «Територіальний маркетинг» та «Маркетингова основа соціального підприємства, співробітництва громад і державно-приватного партнерства» на онлайн-лекції було розглянуто питання участі мешканців територіальних громад у розвитку та управлінні громадою.

Студенти активно брали участь у дискусії, адже питання можливостей громад в умовах сьогодення є надзвичайно актуальним для майбутніх поколінь.

Скріншот з онлайн-лекції Фото з лекції Фото з лекції Скріншот з онлайн-лекції Фото з лекції