Студенти Львівської політехніки – бронзові призери Універсіади Львівщини 2016 року з дзюдо

Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України
Герб Львівської політехніки

Одним із останніх видів змагань Універсіади Львівщини – 2016, який відбувався до початку канікулярного періоду, було дзюдо. Студенти та студентки вищих навчальних закладів ІІІ–ІV рівнів акредитації боролись за першість у Палаці спорту Національного університету «Львівська політехніка».

Понад 130 учасників показували свою майстерність та визначали кращих серед чоловіків та жінок. Участь взяли команди 5 вищих навчальних закладів – збірні Львівського національного університету імені Івана Франка, Національного університету «Львівська політехніка», Львівського державного університету фізичної культури, Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького та Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного.

У підсумку трійка лідерів у загальнокомандному заліку виглядає так:

• I місце – Львівський національний університет ім. Івана Франка з результатом 807 очок;
  • II місце – Львівський державний університет фізичної культури з результатом 795 очок;
  • ІІІ місце – Національний університет «Львівська політехніка» – 690 очок.

Високе місце Львівського національного університету ім. Івана Франка стало можливим завдяки участі у змаганнях студентки університету, чемпіонки України, призера Чемпіонатів світу та Європи Василини Кириченко.