Директором Інституту фізики конденсованих систем НАНУ став професор Львівської політехніки Тарас Брик

Кафедра прикладної фізики і наноматеріалознавства Львівської політехніки
Фото із вручення символічних повноважень директора Інституту

Відповідно до норми Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність» у квітні відбулися вибори директора Інституту фізики конденсованих систем Національної академії наук України. Новим, третім за 50-річну історію існування Інституту, директором обрано доктора фізико-математичних наук, професора кафедри прикладної фізики і наноматеріалознавства Національного університету «Львівська політехніка» Тараса Брика.

15 червня відбулося засідання Вченої ради Інституту. Засновник і перший директор академік Ігор Юхновський подякував Ігореві Мриглоду, який був директором упродовж останніх 15 років. Після цього другий директор Інституту передав символічні повноваження своєму наступнику Тарасові Брику.

Колектив кафедри прикладної фізики і наноматеріалознавства вітає Тараса Михайловича з обранням на цю високу посаду, зичить успіхів у всіх починаннях, продуктивних рішень та високих результатів!