Директорку МІОК Ірину Ключковську іменовано членом Секретаріату VII сесії Патріаршого Собору УГКЦ

МІОК Львівської політехніки
Директорку МІОК іменовано членом Секретаріату VII сесії Патріаршого Собору УГКЦ

Блаженніший Святослав, Глава Української греко-католицької церкви, своїм окремим декретом іменував Ірину Ключковську, директорку Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка», членом Секретаріату VII сесії Патріаршого Собору УГКЦ.

Робота триває понад рік. А 21 лютого відбулася зустріч членів оргкомітету та секретаріату Собору, які працюють над програмою та іншими питаннями щодо приготування до проведення заходу.

26–29 серпня 2020 року у Львові відбудеться VІІ сесія Патріаршого Собору УГКЦ на тему «Еміграція, поселення і глобальна єдність УГКЦ», який скликає Глава і Отець УГКЦ Блаженніший Святослав.