Директорка ЦІОТ Університету взяла участь у нараді з керівництвом директорату цифрової трансформації МОН

Департамент освіти і науки Львівської ОДА
Маргарита Носкова

Відбулась нарада з керівництвом директорату цифрової трансформації Міністерства освіти і науки України – директором Дмитром Завгороднім та в.о. керівника експертної групи Роксоланою Швадчак. В заході взяли участь директор департаменту освіти Львівської обласної військової адміністрації Олег Паска, його заступниця Ольга Котовська, а також директорка Центру інноваційних освітніх технологій Національного університету «Львівська політехніка» та керівниця Української дистанційної школи Маргарита Носкова.

В ході наради обговорили актуальні проблеми цифровізації освіти в Україні. Зокрема, Маргарита Носкова поділилася досвідом Львівщини в реалізації пілотного для України проєкту SELFIE. Він стартував навесні 2021 року, рівень цифровізації шкільної освіти дослідили у двох областях – Львівській та Запорізькій. На Львівщині було відібрано 33 школи, в яких оцінювали ефективність використання інноваційних технологій та з’ясовували, на якому етапі цифрового розвитку вони перебувають за широкою лінійкою показників. Проєкт показав себе дуже вдало і буде продовжений після нашої Перемоги.

Докладніше – на сторінці департаменту освіти і науки Львівської ОДА у соцмережі Фейсбук.