Директорка МІОКу зустрілась із заступником міністра освіти і науки України

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою
Фото із зустрічі

1 серпня 2023 року на запрошення Міністерства освіти і науки України Ірина Ключковська, директорка Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка», зустрілася з Андрієм Сташківим, заступником міністра.

Темою обговорення була діяльність МІОКу в частині розроблених різнопланових інтелектуальних продуктів для українських суботніх та недільних шкіл за кордоном. Домовилися спільно працювати й над проєктом «Український освітній всесвіт», який Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою створив на запит педагогів із 36 країн світу, і поширювати інформацію про освітні ресурси МОНу для предметів українознавчого циклу. Не оминули увагою також питання сертифікації знань дітей та молоді з української мови як іноземної.

Розмова була продуктивною. Сподіваємося на подальшу співпрацю!