Директорка МІОК взяла участь в інформаційно-аналітичній програмі «Ранковий формат» Українського радіо

МІОК Львівської політехніки
Українське радіо

1 травня 2020 року Ірина Ключковська взяла участь в інформаційно-аналітичній програмі «Ранковий формат» Українського радіо, у якій розповіла для радіослухачів про вебінари, які провели працівники Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою для українських освітян за кордоном на запрошення Світової Координаційної Виховно-Освітньої Ради СКУ. А також коротко представила основні освітньо-навчальні проєкти, над якими працює МІОК.

Участь у загальноукраїнських теле- і радіопередачах – частина комунікаційних завдань, які поставив перед собою Інститут, реалізуючи стратегію розвитку Національного університету «Львівська політехніка» та стратегію МІОКу як частину загальної.

Для довідки

Пізнавальна інформаційно-аналітична програма «Ранковий формат» Українського радіо – для активних людей, які й у вихідні хочуть знати про те, що відбувається в Україні та світі. Українське радіо – це радіоплатформа Суспільного мовника України Національної суспільної телерадіокомпанії.