Директорка МІОК взяла участь у конференції «Українська закордонна школа – крок у майбутнє» в Нідерландах

МІОК Львівської політехніки
 Ірина Ключковська

28 листопада 2019 року Ірина Ключковська, директорка Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка», взяла участь у науково-практичній конференції «Українська закордонна школа – крок у майбутнє», яка проходила у Нідерландах, і представила доповідь «Інноваційні освітні проєкти МІОКу для українських шкіл за кордоном» в онлайнрежимі.

Організатором заходу була фундація «Українці в Нідерландах» за сприяння Посольства України в Королівстві Нідерланди. На конференції українські педагоги обмінювалися досвідом та обговорювали актуальні проблеми діаспорних шкіл.