Директора МІОК нагороджено Відзнакою Президента України й орденом «Поступ миру та любові»

МІОК Львівської політехніки
нагородження

Ірину Ключковську, директора Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка», нагороджено Відзнакою Президента України – ювілейною медаллю «25 років Незалежності України» й орденом «Поступ миру та любові» від Національної ради жінок України.

За словами Ірини Ключковської, вона розцінює цю нагороду «не як власну, а як нагороду праці цілого колективу МІОК, який один із перших розробив та реалізовує стратегію співпраці держави і світового українства».

Державна нагорода, отримана з рук Президента України Петра Порошенка, та орден «Поступ миру та любові» від Національної ради жінок України, вручені директорові МІОКу Ірині Ключковській – вагомий привід для гордості нашого колективу.

Це – визнання багаторічної титанічної і водночас надзвичайно успішної праці для світового українства, яку здійснювала Ірина Михайлівна.

Як завжди, колектив МІОКу пишається Вами!

Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, натхнення, оптимізму і нових здобутків!

нагородження нагородження нагородження нагородження